Szkolenia

Szanowni Państwo!

W związku z ogłoszonym stanem epidemii w całej Polsce, pragniemy poinformować, że przenosimy swoje działania online. Dokładamy wszelkich starań, aby móc w dalszym ciągu dostarczać Państwu najwyższej jakości szkolenia – zmianie ulega jedynie forma spotkań. W najbliższym czasie zapraszamy do uczestnictwa w e-szkoleniach, organizowanych przez Kancelarię.

Spotkajmy się online – z Państwa strony potrzebny będzie jedynie swobodny dostęp do Internetu i możliwość odtwarzania dźwięku (sprawne głośniki lub słuchawki). Kancelaria zapewnia materiały szkoleniowe, ich prezentację na Państwa ekranach oraz szczegółowe omówienie przez eksperta. Przez cały czas trwania e-szkolenia mają Państwo również możliwość zadawania pytań poprzez czat.

Co należy zrobić, aby móc uczestniczyć w szkoleniu?

Prosimy wybrać szkolenie z oferty dostępnej poniżej a następnie wypełnić formularz zgłoszenia i kliknąć na wyślij. W ciągu 2 dni roboczych otrzymają Państwo mailowe potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia i zakwalifikowania na szkolenie wraz z dalszą instrukcją. Ostateczny mail z zaproszeniem oraz bezpośrednim linkiem do spotkania zostanie wysłany do wszystkich zakwalifikowanych uczestników na 24 godziny przed jego rozpoczęciem.

Aktualne szkolenia online: