O nas

Kancelaria Prawna MEDIATOR

Zajmujemy się m.in. prowadzeniem profesjonalnych szkoleń i konferencji oraz świadczeniem pomocy prawnej z zakresu zamówień publicznych. Organizuje,y szkolenia wewnątrzzakładowe o tej tematyce. Mamy doświadczenie w prowadzeniu szkoleń zarówno dla uczelni wyższych, podmiotów sektorowych jak i pozostałych podmiotów klasycznych.

Właściciel firmy dr Jakub Ławniczak jest prawnikiem, zajmującym się tematyką zamówień publicznych od 1996 roku, autorem publikacji naukowych i programów szkoleniowych, dotyczących zamówień publicznych.

Wykładowcą jest Radca Prawny Kinga Ławniczak, prowadząca Kancelarię Radcy Prawnego w Poznaniu, praktyk, dydaktyk specjalizujący się w zamówieniach publicznych od 1996 roku, szkoleniowiec, biegły, autorka publikacji z zakresu zamówień publicznych, współpracuje z kilkoma ośrodkami szkoleniowymi na terenie całego kraju. Prowadzi zajęcia na podyplomowych studiach z zakresu zamówień publicznych na Politechnice Poznańskiej (16 edycji).

Nasze atuty

  • doskonała znajomość specyfiki udzielania zamówień publicznych przez zamawiających klasycznych;
  • regularna współpraca z wieloma jednostkami samorządu terytorialnego, w tym z Urzędami Miast i Gminy, Starostwami Powiatowymi oraz podmiotami podległymi bezpośrednio pod te jednostki;
  • współpraca z uczelniami wyższymi, placówkami naukowo-badawczymi, szpitalami, fundacjami i innymi;
  • duże doświadczenie w udzielaniu zamówień publicznych przez podmioty działające w branży sektorowej;
  • współpraca m.in. z kopalniami, zakładami energetycznymi, przedsiębiorstwami ciepłowniczymi, spółkami wodociągowymi, PKP, podmiotami świadczącymi usługi transportowe (PKS), przedsiębiorstwami użyteczności publicznej, spółkami gazowniczymi, lotniskami, PGE BOT Górnictwo i Energetyka;
  • praktyka w występowaniu przed Zespołami Arbitrów oraz Krajową Izbą Odwoławczą oraz w reprezentowaniu w postępowaniu skargowym przed Sądami Okręgowymi.